Idén is megrendezésre kerül az immár hagyománnyá vált Tóparti Festőparti Veresegyházon.
Szeretettel várunk minden festeni szerető, vagy a festészet iránt érdeklődő kedves baratunkat, alkotótársunkat, gyüjtőket és művészetpártoló ismerőseinket július 13-án vasárnap 10 órától 16 óráig, a veresegyházi Ivacsi tó partjára, a Haldorádó melletti területen.
A tó partja remek (és árnyékos) lehetőséget biztosít a plein air festésre, aki festeni szeretne, hozzon magával állványt, és festéshez anyagot, eszközöket, bármilyen technikát szívesen látunk. Hozzatok pár kész festményt is, hogy egy kis helyi pop up kiállítást létre tudjunk hozni.
Lehetőség lesz betekinteni a helyszínen készülő festmények munkafolyamataiba, beszélgetni, megismerkedni a művészekkel, és a kiállított képeket megvásárolni is.
Kérem azokat a művészeket, akik szeretnének festeni, jelezzék nekem privát üzenetben.
Szeretettel várunk mindenkit!